"NIČ NA SVETE TI NEMÔŽE DAŤ VIAC AKO CESTOVANIE"

Ak je debata o cestovaní, tak veľmi pozorne počúvam a je jedno či je to relácia v TV, alebo sú to cestovateľské zážitky jednotlivca prezentované v niektorom klube cestovateľov. Cestovať moderne, pritom slobodne a hlavne výhodne to je FIREFLIES. Vyskúšajte si to, zbierajte zážitky, podeľte sa o ne s ostatnými a ja budem veľmi rád, keď aj mňa k tomu prizvete.

Tak trochu o mne...

Volám sa Štefan Šefčík a pochádzam z malebného vinohradníckeho mestečka neďaleko Bratislavy. Tak ako drvivá väčšina z nás, tak aj ja som od mladosti sníval o cestovaní a poznávaní a tak trochu i dobrodružstve, ktoré bezpochyby k tomu patrí. Musím s radosťou konštatovať, že mne sa tento môj sen vďaka práce ktorú ešte stále vykonávam, splnil. Mojich posledných 25 rokov sa profesionálne venujem službám v cestovnom ruchu. Za tie roky viem čo ľudia hľadajú. Nie vždy sú predstavy o dovolenke zlučiteľné s realitou. Mám na mysli rovnováhu medzi cenou a v našom prípade kvalitou poskytovanej služby. Či to tak vždy je, to si nedovolím s určitosťou tvrdiť.

 

Žijeme v internetovej dobe, kde nás denno-denne bombardujú zo všetkých strán rôznymi ponukami, najmä tými, ktoré prichádzajú k nám spoza hraníc. Zorientovať sa medzi nimi je niekedy veľmi ťažké. Ako sa hovorí, že nič sa v živote nedeje náhodne, tak aj ja som sa pred pár mesiacmi dostal k informácií o výhodnom spôsobe cestovania. Po dôkladnej analýze som túto ponuku vyhodnotil ako veľmi zaujímavú. V súčasnosti táto ponuka, pokiaľ ide o jej obsahovú stránku, nemá  v segmente turizmu konkurenciu. Jedná sa o švajčiarsku  spoločnosť Swiss Halley AG so sídlom v Pfäffikon, ktorá vlastní značku FIREFLIES a pôsobí na trhu online turizmu od roku 2011.

Mnohí z Vás, ktorí cestujete viete, že podobných portálov zaoberajúcich sa cestovaním je veľa. Výnimočnosť v projekte FIREFLIES spočíva v tom, že všetko ohľadom cestovania je na jednom mieste, dokonca v slovenskom jazyku a s hotline linkou 7/24. Tu nakupujem za veľkoobchodné ceny a dokonca aj viem za istých okolností cestovať úplne ZDARMA.

Som spokojný a posúvam túto možnosť ďalej - mojim priateľom, rodine, obchodným partnerom, ale aj všetkým ľuďom, ktorí prejavia záujem.

SVET JE NÁŠ VĎAKA FIREFLIES

Ak Vás táto informácia zaujala, pozrite si túto stránku - nájdete tu viac informácií o tejto skvelej možnosti.