Rozdiel medzi úspešnou osobou a ostatnými nie je v nedostatku síl, nedostatku vedomostí, ale skôr v nedostatku vôle.

PÁČI SA VÁM FIREFLIES, AKO MNE ?

Tak potom už chýba malý krôčik a to je odvaha a pevná vôla začať ešte dnes. Pretože platí obecné pravidlo  „ak robíš to čo doteraz, dostaneš sa tam, kam doteraz”. Mojou snahou bolo vám hlavne pomôcť a ukázať, ako sa dá slobodne, výhodne a dokonca i zadarmo cestovať a popri tom ešte aj profitovať.
Pre tých ktorých táto moja ponuka celkom nepresvedčila a máte isté pochybnosti, alebo otázky, tak sa pokojne spýtajte som vám kedykoľvek k dispozícii.
Vám všetkým bez rozdielu k akej skupine patríte, ďakujem za čas, ktorý ste strávili pri návšteve mojej stránky a budem úprimne rád, ak budete zdieľať túto myšlienku vo vašom okolí, prípadne na facebooku.

A ČO ĎALEJ ?

Stretnutie pri káve

Chcete viac informácií? Môžme sa stretnúť niekde pri káve, vysvetlím vám celý systém a odpoviem na vaše otázky. Ak sa chcete stretnúť, kliknite na "Dohodnúť stretnutie" a nechajte mi na vás kontakt. Budem vás kontaktovať a dohodneme si termín.

Zúčastniť sa seminára FIREFLIES

Záujem o portál fireflies.com už presahuje kontinenty aj vďaka novinkám vo vývoji.
Je úžasné, stretnúť úspešných ľudí, ktorí reálne pracujú na svojom biznise a nechať sa nimi inšpirovať. Na jednom mieste stretnete zlatých a platinových lídrov, ktorí zarábajú niekoľko tisíc eur mesačne a ktorí sa s vami podelia o svoje skúsenosti a poradia ako ďalej.

Máte nejaké otázky? Pokojne sa spýtajte...